Yamaha XT Owners
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Yamaha XT Owners

Yamaha XT Club
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια....

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
LuckyAlex




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 10/10/2009

μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια....   μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10, 2009 8:18 pm

καλησπερα παιδες.
εχω ενα ταιραστιο προβλημα.
εχω ενα XT 250 του 87 το οποιο πηρα προσφατα αλλα για κακη μου τυχη δεν κοιταξα τον αριθμο πλαισιου.
απ'οσο φανταζομαι ο αριθμος λογικα βρησκεται στο πλαισιο τερμα πανω εκει που ειναι οι μανες στο τιμονι.
σας παρακαλω πολυ πειτε μου αν δν ειναι εκει που μπορει να βρησκεται και αν πλεον δεν υπαρχει επειδει απ'οσο ξερω ειναι παλιο και αυτα δεν εβγεναν με ταμπελακι αλλα τυπωμενο τι μπορω να κανω...
σας παρακαλω ριξτε ενα χερι βοηθειας παιδες

ευχαριστω

Αλεχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amigos

Amigos


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ηλικία : 38
Localisation : Πάτρα - Greece
Registration date : 24/09/2009

μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια....   μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_minitimeΔευ Οκτ 12, 2009 3:36 pm

φίλε μου απ ότι ξέρω ο αριθμός πλαισίου είναι χαραγμένος πάνω στο σκελετό! δεν είναι αυτοκόλλητο η κάτι άλλο! δεν ξέρω όμως σε πιο σημείο αναγράφετε και αναγράφετε και στην άδεια σου. εκτός και δεν έχεις κάνει μεταβίβαση και δεν έχεις άδεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos600sm




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 05/07/2010

μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια....   μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 11:18 pm

ριξε μια προσεκτικη ματιαμου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_eek μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_eek στον λαιμο του σκελετου και απο την δεξια παντα
ολο και κατι θα βρειςμου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια.... Icon_smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
μου βαψανε τον αριθμο πλαισιου..βοηθεια....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha XT Owners :: Γενικές Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: