Yamaha XT Owners
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Yamaha XT Owners

Yamaha XT Club
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Eksatmisi

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 25/09/2006

Eksatmisi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Eksatmisi   Eksatmisi Icon_minitimeΤρι Σεπ 26, 2006 4:25 pm

Loipon to XT moy einai opos to peira apo tin manoula toy mixanika . Meta apo 6 xronia i eksatmisi arxise na skouriazei ligo kai nomizo pos irthe i ora na tin allakso , na anapneusei kai ligo to kaimeno . Ti proteinete poy na anevazei ligo tin apodosi alla na min mou kanei kefali apo thorivo ?

Poulaei kaneis kamia metaxeirismeni se kali katastasi?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://yamahaxt.forumgreek.com
vagraz

vagraz


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 26/01/2007

Eksatmisi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Εξατμίσεις   Eksatmisi Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2007 7:15 am

Φίλε μου Αdmin,απο τον προηγούμενο ιδιοκτήτη το ΧΤακι μου φοράει τελικό FMF "THE Q" και λαιμούς αγνώστου ταυτότητας πιθανώς εργοστασιακούς!Είμαι πολύ ευχαριστημένος και με τον ήχο της αλλά και με τη διαφορά απόδοσης σε σύγκριση με άλλο μαμά ΧΤ!Τρελή διαφορά ήχου και απόδοσης είδα όταν αφαίρεσα την τάπα που έχει!!!Αλλά.....Επειδή γνώρισα και τον πρώτο ιδιοκτήτη ξέρω ότι το ΧΤακι μου φοράει και μεγαλύτερα ζιγκλέρ απο τη μαμά ΥΑΜΑΗΑ γιατί έτσι το παρήγγειλε απο το εργοστάσιο!Φίλος μου φοράει στο ΧΤ500 που έχει τελικό ΑRROW το οποίο με έχει εντυπωσιάσει πάρα πολυ και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MANT

MANT


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ηλικία : 45
Registration date : 10/11/2006

Eksatmisi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eksatmisi   Eksatmisi Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2007 12:00 pm

Η κλασσικη που φορανε πολλα ΧΤ ειναι η Remus.
Εμενα παλι εχει μια Mivv απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη η οποια κανει νορμαλ θορυβο αλλα εχει το καλο οτι δεν ζεστενεται και ετσι γλυτωνεις την γκρινια απο συνοδηγους που μπορει να την ακουμπησουν και ....
Επισης φοραω λαιμο Devil.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koufosk

koufosk


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 44
Registration date : 02/05/2009

Eksatmisi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eksatmisi   Eksatmisi Icon_minitimeΣαβ Μάης 02, 2009 7:09 pm

MANT έγραψε:
Η κλασσικη που φορανε πολλα ΧΤ ειναι η Remus.
Εμενα παλι εχει μια Mivv απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη η οποια κανει νορμαλ θορυβο αλλα εχει το καλο οτι δεν ζεστενεται και ετσι γλυτωνεις την γκρινια απο συνοδηγους που μπορει να την ακουμπησουν και ....
Επισης φοραω λαιμο Devil.

kai egw file mant eimai enas apo autous me thn remus.....
mipws ksereis pou mporw na vrw laimous devil pou psaxnw(metaxeirismenous...)h kapoious allous anoksidwtous??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
koufosk

koufosk


Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ηλικία : 44
Registration date : 02/05/2009

Eksatmisi Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Eksatmisi   Eksatmisi Icon_minitimeΣαβ Μάης 02, 2009 7:10 pm

a...sth photo,exw akoma thn arrow....(pros apofugin mperdematos....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Eksatmisi
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha XT Owners :: Βελτίωση-
Μετάβαση σε: