Yamaha XT Owners
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Yamaha XT Owners

Yamaha XT Club
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 χαιρετησμούς από ενα newbie..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zed




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 27/09/2007

χαιρετησμούς από ενα newbie.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χαιρετησμούς από ενα newbie..   χαιρετησμούς από ενα newbie.. Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2007 3:14 pm

Καλησπέρα στην παρέα αρχικά!!
Για να είμαι ειλικρινής ακόμα δεν έχω κατοχυρώσει την θέση μου στο φόρουμ,αφού απο βδομάδα θα γίνουν τα διαδικαστικά και θα πάρω το XT στα χέρια μου.!

..αλλά ψάχνοντας, βρήκα το χωρο σας και είπα να κάνω τις χαιρετουρες απο τώρα.

..αθήνα μένω και πρόσφατα βρήκα ένα XT600 του 2001 από γνωστο γνωστού, και έτσι απο εκει που έψαχνα XRaki 250 μου έκατσε XT (δεν με χαλασε καθόλουSmile ).

Θα αρχίσω με μια ερωτηση, αν και τυπικά το μηχανάκι το έχω ήδη κλείσει οπότε πιο πολύ ρωτάω εγκυκλοπεδικα.
Είδα ότι από τα πλάγια η τσιμούχα είχε 'δακρύσει' αλλα ένας γνωστος μηχανικός μ είπε ότι αυτο δεν είναι τίποτα και δεν έδωσα σημασία..(καλά δεν έκανα?)

..και ακόμα η μηχανή έχει πάνω μια εξάτμηση arrow πολυ καλή κατα τα λεγόμενα του προκατόχου..εμένα δεν με ενδιαφέρει όμως όποτε θ απροτιμούσα να την πουλήσω και να βρω καμια μαμισια(η δικια του εχει γδαρθει απο ένα πέσιμο)..
γνωρίζεται μήπως κανενα μαγαζί π να ασχολείται?

τελος πάντων..αυτα πιο πολύ σαν ανησυχίες, κατα τα αλλα η μηχανη είναι πανέμορφη και περιμενω να περασει η βδομάδα να την παρω στα χερια μου και να μοιραζόμαστε εμπειριες..οχι να μουρμουράμε για τεχνικα προβήματαtongue !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xristos600sm




Αριθμός μηνυμάτων : 13
Registration date : 05/07/2010

χαιρετησμούς από ενα newbie.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χαιρετησμούς από ενα newbie..   χαιρετησμούς από ενα newbie.. Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 12:00 am

καλοριζηκο καλοταξιδο και προσοχη για αρχη
προφανως ενωεις την ταπα του φιλτρου λαδιου δεξια στο μοτερ!
αν ναι δεν ειναι προβλημα αυτο!
οσο για την εξατμιση ολο και καποιος απο το φορουμ θα ενδιαφερθει για αγοραπολησια! χαιρετησμούς από ενα newbie.. Icon_exclaim χαιρετησμούς από ενα newbie.. Icon_exclaim
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χαιρετησμούς από ενα newbie..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha XT Owners :: Γενικές Συζητήσεις-
Μετάβαση σε: