Yamaha XT Owners
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Yamaha XT Owners

Yamaha XT Club
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Αγόρασε και εσύ ένα ΧΤ!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
alwvhtos




Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 05/09/2012

Αγόρασε και εσύ ένα ΧΤ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγόρασε και εσύ ένα ΧΤ!!!   Αγόρασε και εσύ ένα ΧΤ!!! Icon_minitimeΤετ Σεπ 05, 2012 10:59 pm

Καταρχάς καλώς σας βρήκα What a Face !!! Δεν είμαι δυστυχώς κάτοχος ΧΤ ακόμη. Ευελπιστώ μέχρι του χρόνου να είμαι. Θα ήθελα λοιπόν να σας ζητήσω να φτιαχτεί εδώ στο φόρουμ ένας οδηγός για μεταχειρισμένα ΧΤ. Μοντέλα, τιμές, τι να προσέξουμε, πως να "ανορθώσουμε" τα παλιά μηχανήματα, κλπ. Ελπίζω να έγινα κατανοητός!!! Rolling Eyes

ΥΓ1: Δεν ξέρω κατά πόσο σχετικό θα βρείτε τον τίτλο, αλλά ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό μόλις ανακάλυψα το φόρουμ!!! lol!

ΥΓ2: Δεν θέλω να σας προσβάλλω, αλλά κανείς δεν απαντάει να λύσει καμιά απορία εδώ??? confused Κάπου διάβαζα οτι θέλετε να γνωστοποιήσετε το φόρουμ και γενικά να ασχοληθείτε μαζί του. Ε άντε πείτε κάτι!!! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγόρασε και εσύ ένα ΧΤ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Yamaha XT Owners :: Τεχνικά Προβλήματα!-
Μετάβαση σε: